Rozumiemy, jak wyjątkowym dniem jest dla Państwa dzień ślubu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które będziecie Państwo z radością wspominać przez długie lata. Wiemy, że profesjonalnie przygotowany film, jest jedną z najważniejszych pamiątek tego szczególnego wydarzenia, dlatego też oferujemy Państwu realizację filmu na wyjątkowym poziomie. Potrafimy uchwycić każdą chwilę i każdy szczegół tego wyjątkowego fragmentu z Państwa życia, tworząc niezapomnianą pamiątkę tego jedynego w swoim rodzaju dnia.
Przygotowany przez nas film trwa od 30 do 90 minut, dzięki czemu gotowy film jest dynamiczny, zachowując przy tym wszystkie najważniejsze fragmenty Państwa ślubu, jak również wesela. Decyzję co do dokładnej długości pozostawiamy Państwu.
Wyjątkową jakość produkcji zapewnia najnowocześniejszy sprzęt, za pośrednictwem którego realizowane jest nagranie. Przygotowane przez nas filmy tworzone są przy użyciu dwóch kamer, zaś sesja plenerowa tworzona jest z użyciem drona.
Gotowy produkt dostarczamy w formie elektronicznej, zapisany na Pendrive.

zdjęcia ślubne albumy na zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne cennik ślub zdjęcia ślub galeria wesele zdjęcia ślub wesele ślub wideo fotograf ślubny fotograf ślubny cennik fotograf ślubny rzeszów fotograf ślubny sanok fotograf na wesele sanok zdjęcia ślubne sanok fotografia ślubna sanok fotograf ślubny podkarpacie ślub zdjęcia artystyczne ślub zdjęcia plener ślub zdjecia w plenerze ślub zdjecia na wesoło zdjęcia ślubne w plenerze zdjęcia ślubne w wodzie
Strona główna
O nas
Kontakt
Cennik
Fotografia
Film
Fotoksiążki