Ceny poszczególnych pakietów dostępne są za pośrednictwem zakładki "Kontakt".
Wszystkie pakiety oferowane przez Foto-Centrum Piotr Gagatko obejmują: przygotowania, ślub, przyjęcie – maksymalnie do godziny 1:00
oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub innym wcześniej ustalonym dniu.
PAKIET PIERWSZY
Pakiet obejmuje fotografie oraz film; przygotowania, ślub, przyjęcie – maksymalnie do godziny 1:00 – oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub innym wcześniej ustalonym dniu. W pakiecie otrzymują Państwo 250-350 fotografii, poddanych obróbce i gotowych do druku, film o długości maksymalnie 1,5 godziny (obraz z dwóch kamer) w rozdzielczości Full HD oraz 3 minutowy klip. Całość zapisana na pamięci USB.

PAKIET DRUGI
Pakiet obejmuje fotografie oraz film; przygotowania, ślub, przyjęcie – maksymalnie do godziny 1:00 – oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub innym wcześniej ustalonym dniu. W pakiecie otrzymują Państwo oprawiony w ekoskórę fotoalbum (fotoksiążka) w formacie 25 cm x 35 cm, zawierającą 20 stron (10 rozkładówek), o grubości kart wynoszącej 1,5 mm, 150 fotografii na papierze w formacie 10 cm x 15 cm. W wersji cyfrowej otrzymują Państwo 250-350 fotografii poddanych obróbce i gotowych do druku, film o długości maksymalnie 1,5 godziny (obraz z dwóch kamer) w rozdzielczości Full HD oraz 3 minutowy klip. Całość zapisana na pamięci USB.

PAKIET TRZECI
Pakiet obejmuje fotografie oraz film; przygotowania, ślub, przyjęcie – maksymalnie do godziny 1:00 – oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub innym wcześniej ustalonym dniu. W pakiecie otrzymują Państwo oprawiony w ekoskórę fotoalbum (fotoksiążka) w formacie 25 cm x 35 cm, zawierającą 30 stron (15 rozkładówek), o grubości kart wynoszącej 1,5 mm oraz 200 fotografii na papierze w formacie 10 cm x 15 cm. W wersji cyfrowej otrzymują Państwo 250-350 fotografii poddanych obróbce i gotowych do druku, film o długości maksymalnie 1,5 godziny (obraz z dwóch kamer) w rozdzielczości Full HD oraz 3 minutowy klip. Całość zapisana na pamięci USB.

PAKIET CZWARTY
Pakiet obejmuje fotografie; przygotowania, ślub, przyjęcie – maksymalnie do godziny 1:00 – oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub innym wcześniej ustalonym dniu. W pakiecie otrzymują Państwo oprawiony w ekoskórę fotoalbum (fotoksiążka) w formacie 25 cm x 35 cm, zawierający 20 stron (10 rozkładówek), o grubości kart wynoszącej 1,5 mm, 150 fotografii na papierze w formacie 10 cm x 15 cm oraz 250-350 poddanych obróbce i gotowych do druku fotografii w wersji cyfrowej, zapisanych na pamięci USB.

PAKIET PIĄTY
Pakiet obejmuje fotografie; przygotowania, ślub, przyjęcie – maksymalnie do godziny 1:00 – oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub innym wcześniej ustalonym dniu. W pakiecie otrzymują Państwo oprawiony w ekoskórę fotoalbum (fotoksiążka) w formacie 25 cm x 35 cm, -zawierający 30 stron (15 rozkładówek), o grubości kart wynoszącej 1,5 mm, 200 fotografii na papierze w formacie 10 cm x 15 cm oraz 250-350 poddanych obróbce i gotowych do druku fotografii w wersji cyfrowej, zapisanych na pamięci USB.

PAKIET DODATKOWY
Pakiet obejmuje fotografie. W pakiecie otrzymują Państwo: dwa oprawione w ekoskórę fotoalbumy (fotoksiążki) w formacie 15 cm x 21 cm, zawierające 20 stron (10 rozkładówek).

USŁUGI DODATKOWE
Fotografowanie i filmowanie w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym – 100 PLN
Dojazd powyżej 50 km – 1 PLN za każdy dodatkowy kilometr
Opłata za każdą rozpoczętą godzinę pracy po 1:00 – 100 PLN

zdjęcia ślubne albumy na zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne cennik ślub zdjęcia ślub galeria wesele zdjęcia ślub wesele ślub wideo fotograf ślubny fotograf ślubny cennik fotograf ślubny rzeszów fotograf ślubny sanok fotograf na wesele sanok zdjęcia ślubne sanok fotografia ślubna sanok fotograf ślubny podkarpacie ślub zdjęcia artystyczne ślub zdjęcia plener ślub zdjecia w plenerze ślub zdjecia na wesoło zdjęcia ślubne w plenerze zdjęcia ślubne w wodzie
Strona główna
O nas
Kontakt
Cennik
Fotografia
Film
Fotoksiążki