zdjęcia ślubne albumy na zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne cennik ślub zdjęcia ślub galeria wesele zdjęcia ślub wesele ślub wideo fotograf ślubny fotograf ślubny cennik fotograf ślubny rzeszów fotograf ślubny sanok fotograf na wesele sanok zdjęcia ślubne sanok fotografia ślubna sanok fotograf ślubny podkarpacie ślub zdjęcia artystyczne ślub zdjęcia plener ślub zdjecia w plenerze ślub zdjecia na wesoło zdjęcia ślubne w plenerze zdjęcia ślubne w wodzie
Firma Foto-Centrum Piotr Gagatko istnieje od 1998 roku. Dzięki nieustannym inwestycjom w obecnej chwili dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem dostęnym na rynku fotograficznym, co w połączeniu z nabytym doświadczeniem pozwala  nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Fotografia jest moją pasją dzięki technologii cyfrowej niedawno odkrytą na nowo. Dużą  wagę przywiązuję do kontaktu z klientem, ponieważ w pracy fotografa jest to niezwykle istotne. Fotografie, jakie mam przyjemność  wykonywać z Państwa udziałem, są kreatywne i niepowtarzalne! Chętnie czerpię inspirację z Państwa pomysłów.
Duże doświadczenie w wykonywaniu fotografii ślubnej i wideofilmowaniu sprawia, że nawet najgorsza pogoda nie jest w stanie przysporzyć mi problemów. Nieważe, czy zaskoczy Was deszcz, śnieg, czy upał wszystko to jestem w stanie wykorzystać do stworzenia fotografii jedynych w swoim rodzaju. Cieszę się gdy moja firma powiększa się o grono nowych, zadowolonych klientów.
Piotr Gagatko
Strona główna
O nas
Kontakt
Cennik
Fotografia
Film
Fotoksiążki